Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.

,,Nauka to pokarm dla rozumu."

- Lew Tołstoj

Nasza misja

Jaka jest nasza firma?
Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe "Meritum" to wspólne dzieło osób wierzących, że nie ma rzeczy niemożliwych, gotowych do podjęcia każdego wyzwania, pełnych entuzjazmu i zaangażowania, realizujących w praktyce własne marzenia. Dzięki temu stworzyliśmy firmę, która nie ustępuje w niczym najlepszym na rynku szkoleń.

Jesteśmy w CES „Meritum" od samego początku, a nawet zanim ten początek nastąpił. Stworzyłyśmy firmę edukacyjno-szkoleniową, która jest realizacją naszych marzeń i zainteresowań. Cel jaki przyświeca naszej pracy jest prosty. Chciałybyśmy aby każdy nasz klient na pytanie w jakiej firmie spotkał się z najlepszymi szkoleniami bez wahania odpowiedział CES „Meritum".

TWOJA WIEDZA - NASZA PASJA
Realizując naszą pasję przekazujemy klientom wiedzę. Naszą misją jest dążenie do pełnej satysfakcji naszych klientów oraz ciągłego ich rozwoju. Celem CES „Meritum" jest również dostarczenie usług edukacyjnych, szkoleniowych i doradczych spełniających oczekiwania klientów, przy jednoczesnej pracy będącej nasza pasją .

Polityka jakości
Koncentrujemy się na wysokiej jakości świadczonych usług. Mamy świadomość, że gwarancją naszego sukcesu jest satysfakcja naszych klientów. Wszystkie nasze działania zmierzają, do spełnienia oczekiwań i wymagań klientów w proponowanej przez nas ofercie usług edukacyjno-szkoleniowych.Profesjonalizm kadry, innowacyjne rozwiązania wykorzystujące najnowsze osiągnięcia nauki i nowoczesne metody nauczania tworzą wysoki standard oferowanych usług.