Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.

,,Nauka to pokarm dla rozumu."

- Lew Tołstoj

Nasza kadra

Kadra CES Meritum to wykwalifikowani, doświadczeni lektorzy i nauczyciele, dla których praca jest pasją. Są to absolwenci renomowanych uczelni przygotowani metodycznie i pedagogicznie do pracy ze słuchaczami w każdym wieku, doskonale zdający sobie sprawę z ich potrzeb. Swoją wiedzę i umiejętności doskonalą podczas licznych szkoleń i warsztatów organizowanych przez wydawnictwa językowe i kierownictwo szkoły. Każdy nauczyciel jest regularnie szkolony i hospitowany przez metodyka szkoły.

Nasi pracownicy to osoby cierpliwe, uprzejme i zawsze uśmiechnięte, zdecydowane pomóc słuchaczom w nauce i stworzyć bezstresową atmosferę, która sprzyja przyswajaniu wiedzy i osiąganiu postępów. Motywują oni i zachęcają uczniów do nauki i wykorzystywania zdobytej wiedzy podczas rozmów w szkole i poza nią.

 

Edyta Nadolska – lektor języka włoskiego

Włada płynnie językiem włoskim, dzieli się z innymi swoją wiedzą zdobytą we Włoszech w trakcie 5-letniego pobytu. Kocha wszystko co włoskie, a więc: klimat, tradycję, kulturę, muzykę, kuchnię. Jest pasjonatką nauczania tego języka, poprzez komunikację, gdzie wdraża pojęcia zasłyszane, zwraca uwagę na akcent i poprawną wymowę. Jej system nauczania nie jest książkowy, a oparty na doświadczeniach zdobytych w tym kraju. Niegdyś studentka szkoły DANTE ALIGHIERI, Uniwersytetu LA SAPIENZA w Rzymie, NKJO w Gliwicach, następnie WSSM w Łodzi. Egzaminator języka włoskiego TELC A2 B1 B2. Tłumacz w firmach, specjalizujących się w sprowadzaniu i wdrażaniu włoskich maszyn na rynek polski.

Prywatnie mama dwóch córek Zuzi i Blanki, miłośniczka kuchni i muzyki włoskiej, a także języka rosyjskiego i hiszpańskiego. Niegdyś pilot wycieczek w włoskiej firmie przewozowej. Uwielbia podróże i gorące kraje takie jak Meksyk, Kuba, gdzie miała okazję przebywać i poznać kulturę i zwyczaje tam panujące.

 

Żaneta Izdebna

zaneta izdebnaUkończyłam studia na Uniwersytecie Humanistyczno-Technologicznym w Radomiu na kierunku Filologia Angielska o profilu pedagogicznym (2015). Uwielbiam uczyć i lubię przepiękny język angielski, co ostatecznie sprawiło, że stałam się nauczycielem tego języka. Uczę maluchy jak i seniorów. Prowadzę również bloga z materiałami, które sama tworzę, dla innych nauczycieli teachingdonut.blogspot.com. Wciąż szukam nowych inspiracji i nieustannie doskonalę swój warsztat pedagogiczny. Na zajęciach stawiam na wesołą i bezstresową atmosferę, dużo muzyki, zabawy, gier oraz na autentyczne materiały, umożliwiające kontakt z naturalnym językiem w rzeczywistych sytuacjach. Moja nauczycielska przygoda w Meritum, która rozpoczęła się w 2017 roku i trwa nadal, pozwoliła mi na jeszcze większy rozwój kreatywności. Poznałam wspaniałe osoby, z którymi pracuję oraz niezwykłych uczniów, w każdej grupie wiekowej. W wolnym czasie pochłania mnie gra na pianinie, amerykańska kinematografia, dobre książki.. oraz język angielski. Wierzę, że nauczyciel to nie tylko zawód, ale również misja i powołanie.

Magdalena Kamińska

Jestem magistrem filologii angielskiej (pracę obroniłam w 2013 roku w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej), lektorem oraz tłumaczem. Uwielbiam uczyć i poznawać swoich kursantów. Sądzę, że poza wiedzą, jaką powinien posiadać każdy lektor, ważny jest również „klimat" panujący na zajęciach, dlatego zawsze staram się zapewnić przyjazną, sprzyjającą nauce atmosferę. Duży nacisk kładę na indywidualizację, dostosowując swoje metody nauczania do każdego z uczniów. Najbardziej lubię pracować z młodzieżą gimnazjalną i licealną. Poza nauczaniem zajmowałam się również tłumaczeniem brytyjsko-kenijskiego serialu oraz przekładem podręcznika trenerskiego dla nauczycieli. Jestem miłośniczką amerykańskiego kina psychologicznego, dobrej fantastyki i komiksu.

 

Natalia Brodina-Szeliga

Hello everybody :)
I was pursuing my Master's degree in English Education at Zhytomyr State university, Ukraine and successfully defended it in 2011.
While trying to succeed in my career path, fate has brought me to Poland where I have been living for a little bit over 4 years by now. During this short period of time I have managed to fall in love with this country. I have embraced the Polish culture by learning its language and customs, getting to know its people.
As a teacher I try to make my lessons 'alive' and interesting. I try to enable my students to better understand English cultures and improve the language in a real-world setting.
I try to be available to the students outside of the classroom. My goal is to be not just their mentor but their friend as well.
I always show great concern for my students, demonstrate my compassion for them, willingness to help anyone in need, and offer my time generously to others.
I am dedicated to whatever I do and I always try to do the best I possibly can.
Among my numerous hobbies are foreign languages, travelling, books and movies, etc.

 

Katarzyna Skowronek - lektor hiszpańskiego

Katarzyna Skowronek¡Hola! ¿Cómo estáis? Mam na imię Katarzyna i zapraszam w podróż do pięknego świata hiszpańskojęzycznego. Moja przygoda z językiem zaczęła się jeszcze w szkole. Po zdaniu matury rozszerzonej z języka hiszpańskiego postanowiłam kontynuować naukę na studiach. Jestem magistrem filologii romańskiej ze specjalizacją nauczycielską.

Od pięciu lat prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe z młodzieżą i dorosłymi, a od niedawna także z dziećmi. Uwielbiam swoją pracę! Nie ma nic lepszego niż radość i duma z postępów uczniów oraz ich uśmiech na twarzy podczas lekcji, która jest dla nich ciekawa i przeprowadzona w miłej atmosferze. Zwracam dużą uwagę na oczekiwania uczniów oraz dostosowanie materiałów do ich potrzeb. Staram się, aby lekcje były pełne kreatywnych zadań, gier, piosenek oraz skojarzeń.

Do zobaczenia na zajęciach! ¡Hasta luego!