Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania. Jeśli nie wyrażasz zgody na ich używanie, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.

,,Nauka to pokarm dla rozumu."

- Lew Tołstoj

Nauczanie on-line

Kursy językowe online w Meritum nie są tym, z czym można spotkać się przy wielu innych kursach e-learningowych. Nie prowadzimy zdalnego nauczania, nie zostawiamy swoich uczniów samych sobie przed komputerem, gdzie trzeba podążać za wskazówkami na ekranie i wykonywać tylko określone polecenia. U nas zawsze rozmawiasz z żywą osobą, zawsze po drugiej stronie jest ktoś, kto odpowie na Twoje pytania, kto poprowadzi Cię przez zajęcia. Nad Twoją nauką i postępami zawsze czuwa profesjonalny lektor języka obcego.

Głównym narzędziem wykorzystywanym podczas lekcji jest darmowy komunikator Skype. To za jego pomocą rozmawiamy i piszemy do siebie wiadomości. Skype ma niewielkie wymagania, jednak do korzystania z pozostałych narzędzi komputer powinien spełniać określone wymagania systemowe. Jeżeli nie są Państwo pewni konfiguracji komputera, oferujemy wsparcie podczas bezpłatnej lekcji próbnej.

Do przeprowadzenia lekcji online wykorzystujemy także aplikacje jak wirtualna klasa np.zoom. Pozwalają one na współdzielenie dokumentów (w formacie doc, pdf, ppt i innych), na których można przykładowo zaznaczać odpowiedzi, notować itp. Plik z naniesionymi notatkami jest następnie zapisywany i wysyłany uczniowi po zajęciach. Narzędzia te mają także funkcję współdzielenia aplikacji, co pozwala uczniowi na obserwowanie działań lektora pracującego z aplikacją, która nie musi być zainstalowana na komputerze ucznia.

ZALETY

  • Oszczędzasz czas - brak dojazdów do placówki, korepetytora;
  • Skuteczniejsza nauka - dzięki wykorzystaniu materiałów multimedialnych oraz innych narzędzi online angażujesz większą ilość zmysłów przy nauce języka angielskiego co sprzyja przyswajaniu nowych umiejętności;
  • Nauka w godzinach, które tobie odpowiadają - godziny zajęć ustalasz bezpośrednio z korepetytorem / nauczycielem;
  • Kontakt wzrokowy nie jest wymagany co niweluje w znacznym stopniu stres związany z lękiem przed popełnieniem błędu;
  • Oszczędność pieniędzy - do nauki angielskiego przez Skype nie są wymagane żadne dodatkowe podręczniki.

5 kroków do kursu językowego online:

1. Wysyłasz do nas formularz zgłoszeniowy
2. Umawiasz się z lektorem na darmową lekcję próbną
3. Po zdecydowaniu się na kurs i ustaleniu ilości oraz terminów lekcji otrzymujesz na podany adres e-mail wszystkie dane do przelewu
4. Dokonujesz płatności za dany miesiąc z góry
5. Rozpoczynasz kurs :)

To właściwie wszystko, co trzeba wiedzieć. Warto jest jeszcze zapoznać się wymaganiami systemowymi oraz z dokładnym regulaminem szkoły, tam wyjaśniam sporo spraw organizacyjnych, które każdy uczeń powinien poznać. W razie dodatkowych pytań zawsze możesz zadzwonić pod nr tel.: 607 680 291, 607 680 293 lub napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.